En Kral TM/C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Kral TM/C

GAZİ ANADOLU LİSESİ 11 TM-C

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tik dehşeti!!!!!!

YazarMesaj
TRANCE07
Admin
TRANCE07

Erkek

tik dehşeti!!!!!! Empty
MesajKonu: tik dehşeti!!!!!!   tik dehşeti!!!!!! Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 8:35 pm

tik dehşeti!!!!!! 6439050.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}Genç ve çekici görünmek için tam 7 kez yüzüne estetik ameliyatı yaptırdı. Defalarca kolajen ve botoks iğneleriyle kırışıklıklardan kurtuldu. Bunun için 2 milyon dolar harcadı. İşte sonuç, işte 2 milyon dolarlık bir yüz....

Amerikalı dolar milyarderi Aleks Wildenstein'in eski eşi Jocelyn, genç ve güzel görünmek amacıyla yüzüne, 7 kez estetik ameliyatı yaptırdı. 2 milyon dolar harcadığı estetik operasyonları sonucunda bu hale geldi. Eşi yüzünün bu halini görünce, evlilik de bitti.
62 yaşındaki Jocelyn Wildenstein, Hollywood sosyetesinin tanınmış simalarından biri. Eşinden boşandıktan sonra yüklü bir tazminata kavuştu. Bir magazin dergisine yaptığı açıklamada "Eşimin kedilere olan tutkusunu bildiğim için, biraz kedi güzelliğine kavuşmak istedim. Estetik operasyonları bu amaçla yaptırdım. Ama o beni takdir edemedi ve evliliğimiz kısa süre sonra bitti" dedi.

2 milyon dolarlık yüzüyle, yüzüne bakılamayacak hale gelen Jocelyn Wildensteyn şimdi modacı sevgilisi Lloyd Klein'le birlikte.

tik dehşeti!!!!!! 02

tik dehşeti!!!!!! 04

tik dehşeti!!!!!! 05

tik dehşeti!!!!!! Wackotik dehşeti!!!!!! Wideeyedtik dehşeti!!!!!! Huhtik dehşeti!!!!!! Chatterboxtik dehşeti!!!!!! Shocked...başk a söze gerek yok bence arkadaşlar...
http://efsane-tmc.forummum.com

tik dehşeti!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası